cullens

Sitemize Hoşgelidiniz Lütfen Üye olun Vampirli Bir Forum Sitesinin Bir tanecik Vampiri olmaya Ne dersiniz?

Adminler:
Buse[pusejik]-Buse[buse_hale] xD

Join the forum, it's quick and easy

cullens

Sitemize Hoşgelidiniz Lütfen Üye olun Vampirli Bir Forum Sitesinin Bir tanecik Vampiri olmaya Ne dersiniz?

Adminler:
Buse[pusejik]-Buse[buse_hale] xD

cullens

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
cullens

vampirlerin gizli dünyasına hoşgeldiniz

2 posters

Eclipse!!!!

pusejik
    pusejik
    Admin
    Admin

Rep Puanı : 1
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/09
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 28/01/97
    İş/Hobiler : Pc ye girmek

Eclipse!!!! Empty Eclipse!!!!

Mesaj tarafından pusejik Ptsi Tem. 06, 2009 11:50 am

Eclipse!!!! 421976916_f0f2b2f696_o

"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı,kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi,dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.''[/i]

[b]Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?
    ßeLLa&EdWard
    ßeLLa&EdWard
    Üye
    Üye

Rep Puanı : 0
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/07/09
    Lakap : ßella'sız yapamayan şahsiyet
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 15/04/96
    İş/Hobiler : kitap okumakKk

Eclipse!!!! Empty Geri: Eclipse!!!!

Mesaj tarafından ßeLLa&EdWard Çarş. Tem. 08, 2009 11:53 am

tşkler canmmm